Cześć dziewczyny! Rozdanie zakończone, więc pora na wyniki. Dziękujemy Wam bardzo za zgłoszenia - wasze odpowiedzi były bardzo ciekawe, aż same się rozmarzyłyśmy :) Dziękujemy również za wskazówki jak udoskonalić bloga - zmiany wprowadzać będziemy stopniowo. Cieszymy się, że blog się podoba i zebrał kilka komplementów :)

Ale na pewno czekacie na wyniki, więc nie przedłużamy...

***

 

Pierwszy zestaw kosmetyków zdobywa  Mysieuszka!


"MOIM NAJWIEKSZYM MARZENIEM KOSMETYCZNYM od lat są perfumy Coco Mademoiselle, zakochana w nich jestem od czasów studiów, czyli będzie już z 7 lat, pachniała nimi moja przyjaciółka, a ja z nutką zazdrości podwąchiwałam ją a czasem korzystając ze statusu przyjaciółki prosiłam o malutkie psiknięcie w szyjkę :)
Ta miłość nie mija z czasem i wiem że kiedyś jak się nie odkocham, to kupię lub ktoś mi je podaruje :)"

***


Drugi zestaw kosmetyków wygrywa Ola i Agata

"Moje marzenie wiąże się w dużej mierze z kosmetykami, ponieważ od dawna zastanawiam się nad skończeniem kursu, bądź zapisaniem się do szkoły kosmetycznej. Od dawna interesowałam się tym tematem, a realizacja swoich zainteresowań na blogu jedynie zaostrzyła mi apetyt. Myślę, że w niedalekiej przyszłości ( może w tym lub w przyszły roku) wezmę się w garść i przystąpię do działania. Chciałabym posiadać wiedzę, którą będę mogła dzielić się z koleżankami. Nie wykluczam również chęci założenia małego przedsięwzięcia związanego z tą tematyką. Mam nadzieję, że moje plany się ziszczą i będzie sprawiało radość nie tylko mi ale także moim bliskim :)"

***

Serdecznie gratulujemy i raz jeszcze dziękujemy za udział :)
Na maile od Was czekamy 5dni, po tym czasie wylosowane zostaną kolejne osoby. 

Pozdrawiamy

A&M


20 Comments

 1. gratulacje dla dziewczyn :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Yeeeeeah udało się ;D
  Już nasmarowałyśmy do Was maila ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. ranyyyy co za radość:))) dziewczyny kocham Was, bardzo dziękuję, w końcu dobra wiadomość kiedy ostatnio w moim życiu same złe, może przełamiecie złą passę i teraz będzie już tylko lepiej :)

  już do Was piszę :*

  OdpowiedzUsuń
 4. oooj, przegapiłam chyba rozdanie i to jakie fajne!
  Gratulacje dla zwyciężczyń :)

  OdpowiedzUsuń

chętnie odpowiem na Twoje pytanie :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.