Wakacje, przynajmniej te szkolne, właśnie się kończą. Mam nadzieję, że spędziliście je w najlepszy możliwy sposób i wspominacie ten czas z uśmiechem :) Tym szczęściarzom, którzy odpoczynek mają jeszcze przed sobą życzę sprzyjających wiatrów i spokoju. Wszystkich za to zapraszam na małe, pachnące rozdanie. Zasady są bardzo proste, więc pozostaje mi życzyć powodzenia!Co musicie zrobić?

OBSERWOWAĆ. Do wyboru macie rogate konto na instagramie, facebooku, bloggerze lub bloglovinie. Pełna dowolność, wystarczy dopisać się na jedną z platform i dać mi o tym znać w komentarzu.

ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE: Jakie jest Wasze najlepsze, najcieplejsze, najciekawsze, a może najbardziej niespodziewane wspomnienie z wakacji? Forma dowolna, rozmiar dowolny - nie liczę na opowieści o spotkaniu z Yeti w Tatrach albo pływaniu z syrenką w Bałtyku :) 

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ:
obserwuję na ... jako ...
odpowiedź: ... I to by było na tyle :) Rozdanie trwać będzie od 29.08. - 15.09. włącznie. Wyniki podam na blogu do 5 dni od zakończenia rozdania. Na mail od zwycięzcy czekam przez 5 dni od ogłoszenia wyników. Potem losuję kolejną osobę. Kosmetyki zostały zakupiona przeze mnie i są oczywiście świeże, nieużywane. Wysyłka na terenie Polski ze względu na koszty, wybaczcie.

Serdecznie zapraszam i czekam na Wasze odpowiedzi!

pozdrawiam
Adrianna 


Leave a Reply

chętnie odpowiem na Twoje pytanie :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.